סל קניות

סל הקניות שלך ריק!

טיפים

טיפים

כדאי לשאול את הרופא

כדאי לראות ולפנות לרופא לקבל מרשם לויאגרה...... שווה ביותר
לפרטים

טיפול בפצעי בגרות

מחקר מבוקר עם הקצאה אקראית בוצע במטרה לבחון את היעילות והסבילות של טיפול באיזוטרטינואידים (Isotretinoin – Curatane, Roaccutane) במינון נמוך או לסירוגין, ולהשוותו לטיפול המקובל באיזוטרטינואידים. במחקר השתתפו 60 חולים שהוקצו אקראית לקבלת הטיפול באחת מצורות המתן שנבדקו. נמצא כי יעילותו וסבילותו של הטיפול באיזוטרטינואידים גבוהה יותר כאשר הוא ניתן במינון נמוך.
לפרטים

יתר לחץ דם בילדים ומתבגרים

יתר לחץ דם הוא גורם סיכון מוכר וחשוב ביותר לתחלואה קרדיווסקולרית במבוגרים והוא תורם באופן משמעותי לתחלואה ותמותה מאוטם שריר הלב, שבץ, אי ספיקת לב, מחלת כלי דם היקפיים, רטינופתיה, ומחלת כליות כרונית. מחקרים מספקים עדות משכנעת ועקבית כי תהליך טרשת העורקים מתחיל כבר בגיל הילדות והנוער, והוא מואץ על ידי יתר לחץ דם. הנקה והן תוספת של חומצות שומן מסוג PUFA‏ (PolyUnsaturated Fatty Acids) בינקות נמצאו קשורות עם ערכי לחץ דם נמוכים יותר בהמשך החיים. דיאטת DASH‏ (Dietary Approaches to Stop Hypertension), העשירה בירקות, פירות, מוצרי חלב עניים או ללא שומן, דגנים מלאים, בשר עוף, קטניות, גרעינים ואגוזים למיניהם, וענייה בסוכרים, שומן ובשר אדום הביאו לירידה בלחץ דם בקרב מבוגרים והיא דיאטה מתאימה לגיל הילדות ככל שצריכת המלח נמוכה יותר כך לחץ הדם נמוך יותר בתינוקות, ילדים ומתבגרים.
לפרטים

ZOOM זום , לטיפול טבעי בהפרעות קשב וריכוז

תוסף התזונה זום מבוסס על שילוב ייחודי של פוספטידיל-סרין ואומגה 3 מועשרת ב – EPA. פעילות תוסף התזונה זום בהשוואה לפלסבו בקרב 147 ילדים בגילאי 6-13 מאובחני הפרעת קשב וריכוז ( ADHD) במשך 15 שבועות, ובהמשך, במחקר פתוח בו כל משתתפי השלב הראשון טופלו ב זום למשך 15 שבועות נוספים. היבטי הבטיחות שנבדקו כללו בדיקות דם, בדיקת רופא, מדדים חיוניים ( דופק ולחץ דם) מדידות גובה ומשקל, ומעקב אחרי תופעות לוואי. מסיכום המחקר עולה כי אצל המשתתפים שנטלו את תוסף התזונה "זום" נצפתה הקלה במגוון מתסמיני הפרעות קשב וריכוז ושיפור באיכות חייו של הילד ומשפחתו. השימוש ב"זום" נמצא כבטוח וללא תופעות לוואי חריגות משמעותיות.
לפרטים

חדשות מדע - גלויים חדשים על אופן פעולת הכבד

מדעני המכון גילו, כי השכבות השונות שביחידות הכבד מבצעות תפקידים שונים, דבר המאפשר לכבד לעשות שימוש מיטבי במשאביו.
לפרטים

"אנטיביוטיקה היא כמו פצצת אטום על המיקרוביום"

המדען האורח ד"ר סילביו פיטליק - לשעבר מנהל מחלקה בבית-החולים "בילינסון" - מסתייג מהאנטיביוטיקה, מצד אחד, אך גם לא חושב שהחיידקים העמידים יכחידו אותה, מצד שני.
לפרטים

חיידקי המעיים תורמים לתסמונת "ההשמנה החוזרת"

במחקר שבוצע בעכברים, גילו מדעני המכון כי מנגנון ההשמנה החוזרת מושפע משמעותית מחיידקי המעיים, אשר שומרים על "זיכרון" היסטוריית ההשמנה. המנגנון ניתן לשינוי באמצעות התערבות בהרכב ובתיפקוד אוכלוסיית חיידקים זו.
לפרטים

כורכום פטנטי

פטנט רוקחי . כורכום עטוף בפוספוליפידים לספיגה מכסימלית במערכת העיכול.
לפרטים

חדשות





  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

1

שעות פעולה

ימים א' - ה' 08:00-14:00
יום שישי 08:00-14:00

בפנייה לשאלות וייעוץ רוקחי שעות פעילות נא לפנות לרוקח 077-2341905

כתובת

חיפה, רחוב חניתה 22

רוקח אחראי

אשרף טאפש
רישיון רוקח אחראי129526
077-2341905