סל קניות

סל הקניות שלך ריק!

‎A‎-‎DERMA‎ ‎EXOME‎.‎LOTIO‎ ‎400‎ML
א-דרמה אקס אומגה תחליב גוף לעור אטופי

 
מחיר שלנו:111.49;  

‎A‎-‎DERMA‎ ‎EXOME‎.‎LOTIO‎ ‎400‎ML
א-דרמה אקס אומגה תחליב גוף לעור אטופי

חסר במלאי

אדרמה - תחליב שיבולת שועל ואומגה 6 באריזה חסכונית עם משאבה A-DERMA - EXOMEGA EMOLLIENT LOTION WHIT OMEGA 6 תחליב על בסיס של שיבולת שועל בתוספת אומגה 6, ללא תוספת צבע וריח ובנוסף מכיל ויטמין B3 אשר שומר על לחות העור, מפחית יובש ומשקם את שכבת ההגנה של העור. מרקם התחליב הינו קל. מומלץ על ידי רופאי עור וילדים. גודל: 400 מ"ל.

א-דרמה הינו מותג דרמו-קוסמטי אשר פותח במיוחד לעור יבש.

מוצרי המותג מבוססים על חומר פעיל טבעי ממקור צמחי חלב שיבולת שועל מזן ריהלבה. זן הריהלבה נבחר מתוך 80 זנים של שיבולת שועל בזכות תכונותיו הייחודיות (הרגעת גירויים ואדמומיות, ריכוך והעשרת העור בלחות, טיפול והגנה בעור מגורה). גידול הריהלבה נעשה תחת תנאי בקרה קפדניים ללא חומרי הדברה, בשיטה המוגנת בפטנט בינלאומי.

מוצרי א-דרמה הוכחו כיעלים ובטוחים ומומלצים על ידי רופאים ורוקחים בעל העולם. המוצרים מבוססים על מחקרים דרמטולוגיים ייחודיים והם עוברים מבחני יעילות וסבילות על עור מגורה, אדמומי ויבש במיוחד, תחת בקרה דרמטולוגית קפדנים.

א-דרמה אקסאומגה

מכיל נבט שיבולת שועל מזן הריהלבה הנאסף בשלב הנביטה. יעיל במיוחד בהרגעת גרד, יובש ושמירה על העור.

  • פילקסרין – שילוב ייחודי של שני מרכיבים פעילים: שמן זרע פרח נר הלילה העשיר בחומצות שומן אומגה 6 ומזון מלכות HAD10. רכיבים אלו ידועים ביכולתם לבנות ולשקם את העור. שילוב אופטימלי של רכיבים אלו מרגיע ושומר על הלחות בעור יבש, אדמומי ומגורה. פילקסרין הנו פטנט ייודי של א-דרמה.
  • ויטמין B3 – מעלה ייצור של סרמידים, מחזק את מחסומי התא למניעת זיהומים, מגביר ומחזק את הפעילות של המרכיבים הנוספים.

 

 
  חיפוש פריטים

רק אותיות ומספרים מותרים

1

שעות פעולה

ימים א' - ה' 08:00-14:00
יום שישי 08:00-14:00

בפנייה לשאלות וייעוץ רוקחי שעות פעילות נא לפנות לרוקח 077-2341905

כתובת

חיפה, רחוב חניתה 22

רוקח אחראי

אשרף טאפש
רישיון רוקח אחראי129526
077-2341905
     

שים לב!!! כמות הפריטים למכירה ללקוחות מוגבלת על פי שיקול החנות. אן כפל מבצעים במחירי האתר לבין נקודות המכירה במקום. המחירים באתר הנם להזמנות מהאתר בלבד. המחירים במקום עלולים להיות שונים.